Послуги компанії "Всі Двері"

 

Гарантія на дверіГарантія на двері від виробника

 

Гарантія надається сроком на 1 рік та розповсюджується на  будь-які дефекти дверного полотна, фурнітури чи лиштви, що виникли не за умов неправильного транспортування, установки та експлуатації дверей.

 

Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції. Протягом року при виявленні заводського дефекту ми робимо обмін бракованих дверей на нові або повертаємо гроші.

 

Зазначаємо, що двері з механічним пошкодженням поверненню та обміну не підлягають, тому уважно оглядайте двері при отриманні.

 

Гарантія на установку дверей

 

Гарантія на установку дверей складає 1 рік з моменту установки. Гарантія діє при дотриманні правил експлуатації, наявності накладної та акта.

 

ЗамірБезкоштовний замір дверей

 

Якщо ви не знаєте розмірів дверних проємів у вашому будинку, ми з радістю допоможемо Вам. Якщо Ви залишите свій телефон, то досвідчений спеціаліст зв'яжеться з Вами, домовиться за зручний для Вас час, виконає необхідні заміри, підкаже які двері краще підійдуть, обсудить плюси та мінуси певних моделей, а також допоможе оформити замовлння.

 

установка демонтажУстановка дверей

 


Установка вхідних та міжкімнатних дверей - це важкий та трудоємкий процес, що потребує певних вмінь та навичок. Наші спеціалісти швидко та якісно проводять монтаж як міжкімнатних, так і вхідних дверей.