Ламінат Universal має чудові естетичні якості в поєднанні з високими експлуатаційними характеристиками. Унікальний дизайн ламінату PREMIUM створює ефект дорогих порід дерева і дозволяє додати інтер'єру вишуканість і неповторність. Усі властивості дерев'яної підлоги притаманні ламінату Universal. Він нагадує розкішну підлогу з натуральної деревини.

 

Представлений в магазинах "Всі двері" ламінат відповідає 32-33 класу. Деякі позиції є доступні на складі, деякі надходять за 2-5 днів.  Ціна від виробника. Також можливий продаж неповної упаковки під Вашу площу. Звертайтеся, ми завжди раді допомогти Вам із вибором!

 

Ламінат можна всіляко комбінувати різними кольорами або з плиткою. Також непогано виглядає ламінат в оздоблені стін.

PREMIUM Grüne Line 44

 

“MAGNAT” – це унікальна колекція з 7 декорів, які здатні відтворити красу природи в сучасних матеріалах. Завдяки синхронізованому тисненню та округлій фасці ламінат має естетичний вигляд і приємний на дотик, що в сукупності створює надзвичайно популярний в наш час 3D – ефект. Замки з восковим покриттям забезпечують досконалість і високу вологостійкість, а відмінна щільність дошки повністю виключає можливість пошкодження торців і гарантує зручність при укладанні покриття. Колекція “MAGNAT” – це хіт усіх сезонів! Ламінату присвоєно AC5 клас стійкості до стирання, а це значить, що підлога прослужить дуже довго, навіть при великих щоденних навантаженнях!